.
 
 

 
.
 
 


 
درباره :کِهـ بآ اینـ درد اگَر دَر بَندِ دَر مآنَند ... در مآنَند ... ! D:
پروفایل مدیر : فَری


کد موزیک الما
RSS
 
جام باشگاه های آسیا
کلمات کلیدی :بسکتبال
نویسنده فَری  تاریخ ارسال ۱۳٩٢/٦/۱٦ در ساعت ۱:٢٢ ‎ب.ظ

تیم بسکتبال فولاد ماهان از روز پنجم شهریور بعد از اتمام فرصت استراحت ملی پوشان این تیم تمرینات آماده سازی جام باشگاهها را آغاز می کند.
به گارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ تیم بسکتبال فولاد ماهان که اواخر شهریور به عنوان نماینده ایران در جام باشگاههای آسیا شرکت می کند در حال حاضر تمرینات غیر رسمی خود را با حضور بازیکنان جوان در کنار تیم دسته اولی باشگاه پی گیری می کند اما با اتمام زمان استراحت ملی پوشان این تیم، تمرینات رسمی از روز پنجم شهریور آغاز می شود.

به غیر از سرپرست تیم، سایر اعضای کادر فنی ماهان تغییری نکرده و محسن صادق زاده با کمک سعید ارمغانی هدایت ماهانی ها را در جام باشگاهها برعهده خواهد داشت. با کنار رفتن امیر عطابخش، دکتر انصاری مهر به عنوان سرپرست جدید تیم ماهان منصوب شده است. 

تیم ماهان سانی بچیروویچ را به عنوان گزینه خارجی به ترکیب خود اضافه کرده و مهمد بچیروویچ سرمربی تیم ملی نیز با تایید این خبر از بازگشت پسر خود به ایران با پیراهن تیم ماهان خبر داد.

__________________________________________________________________

تیم بسکتبال فولاد ماهان برای حضور قدرتمند در جام باشگاههای آسیا به دنبال جذب حامد حدادی است.
به گزارش خبرگزاری فارس، حامد حدادی که در حال حاضر در آمریکا به سرمربی میبرد تا وضعیت قرارداد فصل آینده خود را مشخص کند، مورد توجه ماهانیها برای همراهی این تیم در جام باشگاههای آسیا است.

حدادی مورد توجه باشگاه نیویورک نیکس است و به احتمال زیاد ظرف چند روز آینده با این تیم حاضر در NBA قرارداد منعقد خواهد کرد.

ماهانیها در حالی به دنبال استفاده از حامد حدادی در باشگاههای آسیا هستند که بعید به نظر میرسد پس از پیوستن دوباره او به NBA این بازیکن بتواند ماهان را همراهی کند.

حدادی در جام ملتهای آسیا عنوان ارزشمندترین و پرامتیازترین بازیکن مسابقات را به خود اختصاص داد.

مسئولان ماهان به دنبال جذب صمد نیکخواه بهرامی هم بودند که این بازیکن از حضور در این تیم صرفنظر کرد.

مسابقات بسکتبال جام باشگاههای آسیا از 21 شهریور در اردن آغاز میشود و فولاد ماهان به عنوان نماینده ایران در این مسابقات حاضر خواهد بود.

________________________________________________________________

سایت بسکتبال آسیا از حضور حامد حدادی در ترکیب جام باشگاههای آسیا خبر داد. ماهانی ها سانی بچیروویچ و جاش اسلین را هم به عنوان گزینه های خارجی در هفته های گذشته جذب کردند.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ تیم بسکتبال فولاد ماهان هر روز ترکیب خود را برای جام باشگاههای آسیا که اواخر شهریور در امان پایتخت اردن برگزار می شود، قوی تر می کند. ماهانی ها که ابتدا با سانی بچیروویچ پسر سرمربی تیم ملی به توافق رسیده بودند در قدم بعدی جاش اسلین سنتر/ فوروارد دومینیکنی را به خدمت گرفتند.

اما در آخرین خبر، سایت فدراسیون بسکتبال آسیا از حضور حامد حدادی در ترکیب جام باشگاههای فولاد ماهان خبر دادند هر چند هنور باشگاه فولاد ماهان واکنشی در این مورد نشان نداده است.

این در حالی است که برخی بازیکنان فصل گذشته فولاد ماهان از جمله یک ملی پوش به شدت از نگرفتن حق و حقوق خود شاکی بودند و حتی یکی از بازیکنان ادعا می کرد که باشگاه ماهان تنها 30 درصد قرارداد فصل قبل یان بازیکن را پرداخت کرده است.

تیم ماهان فصل قبل مبالغ زیادی را هم صرف بازیکنان خارجی کرد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 

سر مربی تیم بسکتبال فولاد ماهان با اشاره به ترکیب خوب تیم برای جام باشگاه های آسیا به قطعی نبودن حضور کامرانی در مسابقات اشاره کرد و گفت: وضعیت کامرانی شنبه قطعی می شود.
محسن صادق زاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران در مورد داشتن بهترین ترکیب ممکن برای جام باشگاه های آسیا توضیح داد: بهترین ترکیب ممکن برای ما حضور تمام ملی پوشان مورد نیاز بود. علاقه زیادی به حضور بازیکنان مثل صمد و آفاق داشتیم که شرایطی مثل آسیب دیدگی اجازه این کار را نداد اما حالا هم با حضور حامد حدادی و مهدی کامرانی در رأس بازیکنان و ملی پوشان بومی مثل آرن و اوشین ترکیب بسیار خوبی داریم که از آن خوشحالیم.

وی ادامه داد: البته هنوز حضور مهدی کامرانی در جام باشگاه ها قطعی نیست و تا روز شنبه در جلسه با ساکت مدیر عامل باشگاه، آمدن وی به اردن قطعی می شود.

** کامرانی حرفه ای عمل کرد

سرمربی فولاد ماهان در مورد کامرانی اشاره می کند: کامرانی با وجود مشخص نبودن شرایط، دیروز به تیم ما ملحق شد و رفتاری کاملاً حرفه ای داشت از طرفی حامد حدادی هم از روز شنبه در کنار سایر بازیکنان قرار گرفت.

وی در مورد گروه بندی ماهان در جام باشگاه ها گفت: بحث مرحله گروهی یک طرف و موضوع مرحلۀ حذفی در طرف دیگر اهمیت دارد. برای ما مهم است که با جایگاه خوب در مرحله مقدماتی برای مرحلۀ حذفی به تیم آسانتری برخورد کنیم تا صعود راحت تری داشته باشیم. گروهمان هم با حضور تیم های اردن و بحرین، گروه بدی نیست.

** از دیروز با 12 نفر کامل تمرین کردیم


صادق زاده تصریح کرد: ما از روز گذشته با ترکیب کامل 12 نفر اعزامی تمرین خود را آغاز کردیم. زمان بسیار محدودی تا جام باشگاه ها داریم و هر چند بازیکنان به خاطر مسابقات قبلی آمادگی جسمی خوبی دارند اما بحث هماهنگی اهمیت زیادی دارد. باید بازیکنان را در قالب تفکرات تیمی هماهنگ کنیم البته این بازیکنان کاملاً حرفه ای هستند و توانایی تطبیق دادن خود با شرایط را دارند.

سر مربی فولاد ماهان با اشاره به اینکه سعید ارمغانی دستیار وی در جام باشگاه ها امروز به اصفهان رسید، در مورد شرایط باشگاه و چگونگی تأمین اعتبار برای جام باشگاهها توضیح داد: من از این مسائل اطلاعی ندارم تنها موضوع مهم فعلی این است که باشگاه فولاد ماهان با قدرت در حال کار است. تمام تمرکز حال حاضر ما روی جام باشگاه های آسیا است و بعد از آن به بحث لیگ و ادامه کار می رسیم.

 

دیگه ببخشید اگه طولانی بود!!اومدم کامل اخبارو بگم! 
.:: نظرات () ::.
 
 
 
 

  .:: Design By : wWw.Theme-Designer.Com ::.